Obľúbený Startup Weekend v Banskej Bystrici štartuje už tento piatok


Foto: Obľúbený Startup Weekend v Banskej Bystrici štartuje už tento piatok Foto: ilustračné

Svetoznáme podujatie Startup Weekend štartuje už tento víkend. Banskobystričania a všetci startupoví priaznivci sa môžu tešiť na tri dni zábavy, nových skúseností, pracovného nasadenia a stretnutí s inšpiratívnymi ľuďmi. 2. ročník podujatia sa uskutoční od 23. do 25. februára na Fakulte politických vied a medzinárodných vzťahov UMB. Záujemcovia, ktorí sa chcú podujatia zúčastniť majú stále možnosť kúpiť si lístky.

Startup Weekend Banská Bystrica je pre všetkých, avšak cieľovou skupinou sú najmä podnikaví a aktívni ľudia, ktorí majú rôzne nápady, chcú sa podeliť o svoje inšpirácie a získať nové skúsenosti a vedomosti. „Zaregistrovať sa môžu profesionáli aj študenti z rôznych oblastí, dizajnéri, vývojári, projektoví manažéri, právnici, účtovníci, marketingoví odborníci. Ak chcú inovovať a uspieť, musia sa spojiť, vytvoriť tímy a spolupracovať,“ uvádzajú organizátori.

„Tohtoročný Startup Weekend je okrem iného atraktívny aj množstvom cien, ktoré sú pre účastníkov k dispozícii. Súťažiaci majú šancu vyhrať nablýskané BMW na víkend, konzultačné a mentoringové služby, balík marketingových služieb, zľavy na rôzne školenia a kurzy, licencie na antivírusové riešenia, hostingové služby, knihy a množstvo ďalších vecných cien od našich partnerov,“ dopĺňajú organizátori.

Miesto: Fakulta politických vied a medzinárodných vzťahov
Dátum: 23.02.2018 - 08:00    25.02.2018 - 18:00Správy e-mailom Poslať tip Nahlásiť chybu

Zdroj: vucbb.sk