Tento piatok bude v Lučenci rušno, otvára sa nový K Park. Príďte sa pozrieť aj vy! (FOTO)


Foto: Tento piatok bude v Lučenci rušno, otvára sa nový K Park. Príďte sa pozrieť aj vy! (FOTO)
Galéria: 4 fotky

Skvelá hudba a kopa pohybu na novom modernom ihrisku – presne takto to bude koncom týždňa vyzerať v Lučenci. V piatok 19. apríla neseďte doma, radšej sa zabavte s Ultrazvukom, športovcami a užite si otvorenie K Parku na vlastnej koži.

Či už sa radíte k športovcom alebo nie, tohtoročná jar priam vyzýva k pobytu vonku. Zahrať si basketbal s kamošmi, naučiť sa nové skateboardové kúsky, dať si do tela na hrazde. Alebo sa iba tak prejsť po čerstvom vzduchu a posedieť si na lavičke s dobrou knižkou. Že vám chýba miesto, kde by ste si mohli spomínané aktivity užiť? 

Hudba, šport a zábava už tento piatok

Lučenčania majú po starostiach, Kaufland im tento piatok 19. apríla otvára svoj najnovší, štrnásty K Park na Slovensku. Od 15:30 hod. bude v okolí ulice J. Fándlyho o zábavu postarané, na svoje si prídu predovšetkým mladí, pre ktorých bol tento športový park zostrojený doslova na mieru. Keďže z klasických ihrísk už dávno vyrástli, je načase, aby si mohli zašportovať podľa vlastných predstáv. 

Aj preto tu nesmie chýbať veľké streetballové ihrisko, lezecká stena ani pingpongové stoly. Zajazdiť si môžete na kolobežke alebo skateboarde, K Park má na to vyčlenené špeciálne plochy. To však nie je zďaleka všetko.  Multifunkčné ihrisko v Lučenci preverí „skúšobná jazda“ profesionálnych trénerov a inštruktorov, ktorí sa postarajú o skvelú šou. A aby ste v piatok nevynechali váš pravidelný tréning, využite miestne workoutové vybavenie. Viacnásobný majster Slovenska, Európy aj sveta vo fitness, Michal Barbier, vám s radosťou predvedie, ako si zacvičiť na čerstvom vzduchu, a pridá tipy, ako sa dostať pred letom do formy.

Galéria: 4 fotky

Čo by to však bolo za piatok bez dobrej hudby? O tú sa priamo v areáli postarajú známi hudobníci Vec a Tono S. Ako skupina Ultrazvuk vás naladia na tú správnu melódiu. Zahrá aj DJ Škrupo a celým dňom vás bude sprevádzať moderátor Pablo. Zoberte deti, susedov, kolegyne z práce a kamarátov a užite si príjemný piatkový podvečer pod holým nebom.

Vidíme sa vonku

K Park Lučenec, v ktorom nechýbajú ani lavičky a trávnik na piknik, spoločnosť Kaufland otvára ako svoje štrnáste ihrisko v poradí. O tom, kde K Parky potešia miestnych obyvateľov, rozhoduje verejnosť prostredníctvom hlasovania. Obľúbený predajca potravín chce aj týmto spôsobom motivovať mladú generáciu k aktívnemu pohybu, aby aspoň na chvíľu vymenila sedenie za počítačom či mobilom za šport. Moderné oddychové areály je možné využívať po celý rok, na zábavu, šport alebo stretnutia s kamošmi. Ak vás zaujíma, ako to celé vyzerá naživo, nezabudnite sa 19. apríla zastaviť na otváračke. Čakáme vás.Prečítajte si viac:Zdroj: Inzercia/PR článok