12 marec 2018 - 10:42

Polícia hľadá svedka dopravnej nehody pri ktorej sa zranilo viacero osôb, ide o 40-ročného cyklistu

Foto: Polícia hľadá svedka dopravnej nehody pri ktorej sa zranilo viacero osôb, ide o 40-ročného cyklistu
Foto: minv.sk

Vyšetrovateľ v Žiari nad Hronom vykonáva vyšetrovanie prečinu všeobecné ohrozenie. Dňa 18. mája 2017 v čase o 15:25 došlo k dopravnej nehode vojenského vozidla TATRA - 815 v katastri obce Jasná. Nehoda sa stala mimo obce na účelovej komunikácií v smere od obce Močiar do obce Jasná. Vozidlo sa prevrátilo na pravý bok a došlo k zraneniu viacerých prevážaných osôb. 

„Z doposiaľ zisteného vyšetrovania je zrejmé, že sa na mieste nehody nachádzal cyklista – muž vo veku okolo 40 rokov v cyklistickom oblečení (aj s prilbou) a mal pravdepodobne typ horského bicykla,“ uviedla hovorkyňa KR PZ v Banskej Bystrici Mária Faltániová.  

Táto osoba by svojou výpoveďou mohla prispieť k objektívnemu posúdeniu vzniku dopravnej nehody, avšak napriek úsiliu sa ju polícii doposiaľ nepodarilo stotožniť. „Prosíme svedkov, aby nám poskytli akékoľvek informácie, ktoré nám pomôžu vypátrať neznámeho cyklistu,“ dodala Faltániová.   

Svedkovia sa môžu ozvať na t. č. 158, alebo osobne na ktoromkoľvek oddelení PZ. Informáciu o svedkovi môžete podať aj priamo vyšetrovateľovi PZ na t. č. 096164 3628. 


0 zdieľaní

Dopravný servis
Kremnička
Prekážka na ceste
14:13
Kremnička
Práca na ceste
13:14
Nový Svet
Jama na ceste
09:11
Zvolenská cesta
Policajná hliadka
05:15
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina