COVID-19 info   |   Mobilné odberné miesta

12 apríl 2015 - 13:34

Vodič sa chytal za hlavu, ako sa tam to auto dostalo?!

Tomu sa povie smola. Predstavte si, že večer necháte auto na parkovisku a ráno ho tam niet - nočná mora každého vodiča. V lepšom prípade zistíte, že ste si len pomýlili miesto, v tom horšom vám neostane nič iné, len nahlásiť krádež. Vodič v Banskej Bystrici však zažil oveľa väčší šok. Auto mu síce neukradli, no keď zistil, kde sa počas noci samovoľne ocitlo, nemohol tomu uveriť.

Ku kurióznej nehode došlo priamo v areáli banskobystrickej nemocnice. Keď šofér nemohol na parkovisku nájsť svoje auto, ohlásil to na polícii. Tí po chvíli zistili, že nepôjde o krádež, ale skutočne nezvyčajnú nehodu. Auto totiž našli o pár metrov ďalej zapichnuté v streche nemocnice a hrozilo, že každou chvíľou padne dnu. Informovala o tom TV JOJ.

Auto zrejme počas noci samovoľne zbehlo z parkoviska dolu zrázom a zastavila ho až presklená strecha budovy, kde sú dielne a údržba. Zachytilo sa na kovovej konštrukcii, ktorá ho zachránila pred 4-metrovým pádom na chodbu nemocnice.

Nemocnica zatiaľ škodu na majetku nevyčíslila. Isté však je, že ju bude musieť preplatiť majiteľ auta, ktorý si nedokáže vysvetliť, ako sa mohlo samovoľne pohnúť. Najpravdepodobnejšou verziou je, že pri odchode z auta zabudol zatiahnuť ručnú brzdu.

Miesto: -
Dátum: 12.04.2015
0 reakcií

Dopravný servis
Kremnička
Prekážka na ceste
14:11
Nový Svet
Policajná hliadka
13:18
Zvolenská cesta
Policajná hliadka
13:17
Nový Svet
Stacionárny radar
13:13
Nový Svet
Prekážka na ceste
12:15
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina


Program nie je dostupný.

Najbližšie podujatia

Podujatia nie sú dostupné.