Polícia prosí svedkov o pomoc pri objasňovaní dopravnej nehody, podozrivý z miesta ušiel


Foto: Polícia prosí svedkov o pomoc pri objasňovaní dopravnej nehody, podozrivý z miesta ušiel Foto: KR PZ Banská Bystrica

Policajti z Banskej Bystrice objasňujú dopravnú nehodu, ktorá sa stala 21. augusta na parkovisku pri nákupnom dome Lidl na ulici Nad plážou v Banskej Bystrici. Podozrivé vozidlo bolo zachytené bezpečnostným kamerovým systémom.

„Jedná sa o špecifické motorové vozidlo Mercedes-Benz Sprinter, žltej farby, štvordverové, pravdepodobne 5 miestne, v strede vozidla sklenená výplň, odsúvacie dvere len na pravej strane, vozidlo by malo byť zaradené do druhu BB skriňová dodávka, kategória N1,  typ Sprinter  pravdepodobne 906, vozidlo by malo byť do 3500 kg,“ uviedla Banskobystrická policajná hovorkyňa Mária Faltániová.

Pri dopravnej nehode došlo k poškodeniu zaparkovaného vozidla pričom vinník z miesta nehody ušiel na žltej dodávke. Polícia prosí svedkov tejto dopravnej nehody o poskytnutie akýchkoľvek informácií, ktorá by pomohli nehodu objasniť. Svedkovia sa môžu ozvať telefonicky na číslo 158. respektíve osobne na ktoromkoľvek útvare PZ. 


Správy e-mailom Poslať tip Nahlásiť chybu

Zdroj: KR PZ Banská Bystrica