11 apríl 2018 - 10:03

Tragická nehoda! Zrážku auta s vlakom neprežili dvaja mladí ľudia, hlásia aj viacero zranených

Dnes ráno o 6:25 sa v Rimavskej Sobote stala vážna dopravná nehoda pri ktorej sa zrazil vlak s osobným autom. Príčina nehody pri ktorej vyhasli dva životy je zatiaľ neznáma. Nehodu neprežil 30-ročný Milan a 25-ročná Brigita. Do nemocnice previezli ďalšie tri zranené ženy, pričom jedna z nich bola v kritickom stave.

„Hasiči z Rimavskej Soboty boli dnes skoro ráno vyslaní k vážnej dopravnej nehode, ktorá sa stala na železničnom priecestí v katastri obce Sabová, okres Rimavská Sobota. Pri udalosti došlo k zrážke osobného motorového vozidla a vlaku. Nehodu neprežili 2 osoby, ďalšie 3 osoby sa zranili (pasažieri vozidla). Vo vlaku sa v tom čase nachádzalo celkom 6 osôb, ktoré neutrpeli žiadne zranenia,“ uviedlo Prezídium Hasičského a záchranného zboru na svojej facebookovej stránke.

Podľa výpovede príbuznej jednej zo žien, ktorá je v nemocnici, mala posádka auta namierené do práce.  Úsek na ktorom k nehode došlo je neprejazdný. Na mieste sa nachádza súdny a obhliadajúci lekár, vyšetrovatelia a dve posádky hasičov.


Nulový podiel finančných skupín má nulový vplyv na redakčný obsah.
Sme jedným z mála skutočne nezávislých médií v Žiline.

58 zdieľaní
Zdroj: noviny.sk
Dopravný servis
Nový Svet
Policajná hliadka
10:15
Kremnička
Zver pri ceste
09:16
Polkanová
Dopravná nehoda
09:13
Polkanová
Prekážka na ceste
09:13
Kremnička
Prekážka na ceste
09:11
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina


Program nie je dostupný.

Najbližšie podujatia

Podujatia nie sú dostupné.