Hľadá sa neznámy vodič, nedal prednosť cyklistovi do ktorého údajne vrazil a z miesta nehody ušiel


Foto: Hľadá sa neznámy vodič, nedal prednosť cyklistovi do ktorého údajne vrazil a z miesta nehody ušiel Foto: KR PZ Banská Bystrica

Okresný dopravný inšpektorát vo Zvolene prosí občanov o pomoc a spoluprácu pri objasňovaní dopravnej nehody, ktorá sa stala ešte minulý mesiac 23. septembra 2017 o 8:20 hod. na križovatke ulíc M. R. Štefánika a 29. augusta vo Zvolene, pri ktorej tu spadol cyklista. 

„Jeho pád mal zapríčiniť neznámy vodič na osobnom motorovom vozidle Škoda Superb/ Škoda octavia – combi, pravdepodobne tmavohnedej metalízy, neznámeho evidenčného čísla, ktorý cyklistovi nedal prednosť v jazde a ten pri páde na zem utrpel ťažké zranenia hlavy. Doterajším objasňovaním tejto udalosti sa nepodarilo zistiť ani skutočnosť, či došlo k stretu vozidla s cyklistom,“ uviedla banskobystrická krajská policajná hovorkyňa Petra Kováčiková. 

Doposiaľ sa pri objasňovaní udalosti nepodarilo zistiť, či došlo k stretu vozidla s cyklistom. Polícia preto prosí prípadných svedkov, ktorí by vedeli poskytnúť k nehode bližšie informácie, aby tak urobili na ktoromkoľvek útvare Policajného zboru, alebo na telefónnom čísle 158. 


Správy e-mailom Poslať tip Nahlásiť chybu

Zdroj: KR PZ Banská Bystrica