Kde kúpite jarné topánky za dobrú cenu?


Foto: Kde kúpite jarné topánky za dobrú cenu?

Kto šetrí, má za tri. Toto známe ľudové porekadlo majte na mysli vždy, keď sa chystáte na nákupy. Existuje veľa možností, ako získať rôzny tovar a služby za znížené ceny. Je možné zohnať na konci zimy jarné topánky za dobrú cenu? Sústreďte sa na výpredaj obuvi a kúpite topánky štýlové i lacné.

Kedy a kde začínajú výpredaje obuvi?

Výpredaje obuvi nemusia byť postavené na tom, že sa obchody zbavujú nemoderných topánok, ktoré na pultoch zapadli prachom. Móda sa opakuje a vo výpredajom nájdete kúsky, ktoré sú v rámci módy nestarnúcou klasikou alebo sa práve do módy vracajú. Výpredaj obuvi na stránkach internetového obchodu CCC je plný štýlových topánok, ktoré na jar váš šatník obohatia. Obuv v zľave samozrejme kúpite aj v kamenných predajniach. Je len na vás, či preferujete priamy nákup, alebo radi skrolujete ponuky v telefóne. Výpredaje prebiehajú celoročne a prelínajú sa v nich rôzne sezóny.


Výpredaj obuvi sa každým dňom mení, rozširuje alebo niektoré kúsky z pultov zmiznú. Je preto nutné, aby ste ponuku výpredajov sledovali denne a uchytili si tak svoje vysnívané topánky za zlomok pôvodnej ceny. Aké sú najmódnejšie topánky, ktoré je možné momentálne vo výpredajoch nájsť?

Vyberte si z výpredaja obuvi trendové kúsky

Ako je možné, že vo výpredaji obuvi sa nachádzajú topánky, ktoré sú trendové? Odpoveď je jednoduchá. Obuv, ktorá je v predajniach dlhší čas musí uvoľniť pulty pre nové kolekcie. Neznamená to však, že ide o obuv nemodernú, ktorú by si neobula ani vaša babička. Rozdiely sú naozaj minimálne a nové kolekcie sa môžu líšiť len farebne či malými detailmi. Vďaka tejto stratégii si vyberiete vo výpredaji obuvi trendové kúsky, ktorými doplníte svoju štýlovú garderóbu. Ktoré jarné topánky odporúčame z výpredajov uchmatnúť?


Mokasíny

Mokasíny nosili naše mami, nosíme ich my a nosiť ich budú aj naše deti. Táto klasika medzi topánkami bola v minulej sezóne top záležitosťou, a to hlavne v modeloch na vysokej platforme. V tomto roku sa podošva znížila, čím sa zvýšila pohodlnosť mokasín. Mokasíny sa jednoducho obúvajú, nie sú výrazné, a preto sa hodia do rôznych outfitov. Vyberte si ich v béžovej, hnedej a čiernej farbe pre jednoduchšiu kombinovateľnosť.  

Poltopánky

Do formálnych outfitov sa veľmi hodia poltopánky v pánskom štýle na zaväzovanie a nízkom opätku. Opäť ide o veľmi pohodlný kúsok, ktorý obnosíte k nohavicovému kostýmu, ale tiež k džínsom alebo midi sukni. Najviac preferované a módnymi znalcami uznávané sú poltopánky v čiernej farbe.

Členková obuv

Členková obuv už niekoľko sezón vyhráva rebríčky v trendovosti počas všetkých ročných období. Na jar vsaďte na členkovú obuv v textilnom alebo semišovom prevedení. Budete ju zbožňovať, keď sa mierne ochladí. Medzi trendové kúsky patrí členková obuv vo farbe ťavej srsti alebo v béžovom prevedení. Aby vám táto obuv neskrátila nohy, vyberte si topánky na opätku a vyvarujte sa sukniam po kolená.

Balerínky

Balerínky sú pre tento rok vyhlásené za hviezdu a uznávajú ich všetci svetoznámi módni návrhári, ktorí balerínky zaradili do najnovších kolekcií. Najmódnejšie sú balerínky s prackami cez klenbu chodidla a so zaujímavým detailom – kamienkami, filtrami alebo vzorom. Plus dostávajú balerínky aj za to, že sú veľmi pohodlné a pôsobia dievčensky.

Tenisky

Na jar nesmie v žiadnom šatníku chýbať športová obuv. Tenisky by do jarnej výbavy mali kúpiť ženy i ženy. Vsaďte na tenisky v robustnejšom vzhľade s farebnými akcentmi. Aby sa páni necítili urazene, prinášame tip na jarné topánky aj pre nich. Okrem tenisiek by nemala v ich kolekcii chýbať klasická pánska obuv v podobe poltopánok na šnurovanie v hnedej farbe a semišovom prevedení.


Správy e-mailom Poslať tip Nahlásiť chybu

Zdroj: Inzercia/PR článok