Na skládke biomasy pri Rimavskej Sobote mal muža privaliť betónový panel, na mieste zomrel


Foto: Na skládke biomasy pri Rimavskej Sobote mal muža privaliť betónový panel, na mieste zomrel Foto: Facebook/Polícia SR - Banskobystrický kraj

Občanov obce Vrbovce v okrese Rimavská Sobota včera zasiahla obrovská tragédia. Došlo k nej na skládke biomasy, kde podľa informácií televízie JOJ sa spolu s majiteľom nachádzali ďalší dvaja muži. Jedného z nich mal privaliť betónový panel. Polícia vyšetruje prípad ako prečin usmrtenia.

Podľa výpovedí okolitých svedkov najskôr počuli obrovský krik. Majiteľ firmy mal nájsť jedného zo zamestnancov s vážnymi zraneniami. Následne po niekoľkých minútach na miesto dorazili záchranári. Mužovi sa, žiaľ, už nedalo pomôcť, zraneniam podľahol na mieste.

„K udalosti došlo v priestore skládky biomasy. Telo 58-ročného muža bolo nájdené v blízkosti zvaleného betónového piliera,“ uviedla hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru Banská Bystrica Petra Kováčiková.


To, ako k tragédii došlo a čo tam vlastne muž robil, je zatiaľ neznáme. Okolnosti smrti polícia naďalej preveruje, pričom čaká na predbežné výsledky pitvy.

„V prípade prebiehajú procesné úkony a bližšie informácie nebudú zo strany polície poskytované,“ dodala hovorkyňa.Správy e-mailom Poslať tip Nahlásiť chybu