Pomoc si neprivolali pre vybité mobily. Policajti pomáhali pri dopravnej nehode medzi Krupinou a Zvolenom


Foto: Pomoc si neprivolali pre vybité mobily. Policajti pomáhali pri dopravnej nehode medzi Krupinou a Zvolenom Foto: Facebook/Polícia SR - Banskobystrický kraj

Na ceste medzi Krupinou a Zvolenom došlo k dopravnej nehode, pri ktorej 37-ročný vodič pravdepodobne v dôsledku mikrospánku zišiel so svojim vozidlom z cesty a skončil v lesnom poraste. Jeho 26-ročná spolujazdkyňa ostala zakliesnená vo vozidle.

Obaja však mali vybité mobilné telefóny. Vodičovi sa síce podarilo dostať z auta a vyjsť na cestu, o tretej ráno však tadiaľ veľa vozidiel nechodí. Našťastie okolo prechádzala policajná hliadka.

Od šoféra sa dozvedeli, že sa s priateľkou vracali z dovolenky, keď zrazu zišiel z cesty a jeho auto skončilo niekoľko metrov pod úrovňou vozovky.


Policajtom sa podarilo dostať k havarovanému vozidlu a vyslobodiť z neho spolujazdkyňu. Na miesto tiež privolali posádku rýchlej zdravotnej pomoci a hasičov. Zranenú ženu záchranári previezli do nemocnice.

„Sme radi, že kolegovia boli v správny čas na správnom mieste. Zranenej želáme skoré uzdravenie a kolegom ďakujeme za pohotovú reakciu,“ dodala polícia.

Správy e-mailom Zapnúť upozornenia Poslať tip Nahlásiť chybu