- 25. marec 2025 o 21:20
Známy reťazec s lacným tovarom Action otvorí novú predajňu v Banskobystrickom kraji, ponúka tiež voľné pracovné miesta
Banskobystrický kraj sa čoskoro dočká ďalšieho rozšírenia siete Action. Holandský nepotravinový diskont, ktorý si za krátky čas získal popularitu vďaka nízkym cenám a širokému sortimentu, plánuje otvoriť novú predajňu v Revúcej. Tá sa tak stane piatou pobočkou v kraji, pričom Action už prevádzkuje predajne vo Zvolene (dve pobočky), Lučenci a Rimavskej Sobote.
Reťazec Action na Slovensku výrazne expanduje. Od otvorenia prvej predajne v marci 2023 pribudlo už viac ako tridsať pobočiek po celej krajine. Doteraz sa však najviac sústredil na väčšie mestá a západné Slovensko. Rozšírenie do Revúcej ukazuje, že sieť sa postupne zameriava aj na menšie regióny, kde doteraz podobné koncepty chýbali.
Obchody Action sú známe širokým sortimentom za výhodné ceny. Zákazníci tu nájdu produkty pre domácnosť, dekorácie, hračky, kancelárske potreby či kozmetiku. Mnohých lákajú nielen nízke ceny, ale aj pravidelne sa meniaca ponuka, vďaka ktorej môžu objaviť stále nové produkty.
Pracovné príležitosti v regióne
Spustenie prevádzky so sebou prináša aj nové pracovné miesta. Action aktuálne hľadá manažment predajne, pričom ponúkaná mzda pre vedúcich pracovníkov sa začína na úrovni 1 450 eur mesačne. Súčasťou výberového procesu je aj osemtýždňový školiaci program.
Presný termín otvorenia zatiaľ nebol oznámený, keďže reťazec nezvykne tieto informácie verejne komunikovať vopred. V minulosti sa však ukázalo, že nábor zamestnancov býva spoľahlivým indikátorom blížiaceho sa otvorenia.
S rozšírením do Revúcej sa Action stáva čoraz dostupnejším aj pre obyvateľov menších miest v Banskobystrickom kraji. Či bude tento trend pokračovať aj v ďalších lokalitách, ukáže čas. Zaujímalo nás, kde presne bude nová predajňa v Revúcej sídliť a kedy otvorí svoje brány pre prvých zákazníkov. Reťazec nám však tieto otázky nateraz nezodpovedal, a tak si na bližšie informácie musia občania ešte chvíľu počkať.
Minútky zo Slovenska
- 16:00 Najskôr "Na stráž", teraz kladivo a kosák. Bývalý žilinský poslanec opäť vyvoláva vášne
- 16:00 Malí a veľkí Košičania sa vrátia do minulosti. Na cesty vyrazia historické električky, odvezú vás aj parné lokomotívy
- 16:00 Dubničania spomínajú na učilište, ktoré vychovalo celé generácie odborníkov, o žiakov bolo postarané vo všetkom
- 16:00 PRIESKUM: Dankova SNS by v apríli skončila mimo parlamentu, jazýčkom na váhach by mohol byť Matovič
- 15:30 VIDEO: Tunel Horelica je zatvorený, vodiči prechádzajú cez Čadcu. Obmedzenia potrvajú do nedele
- 15:22 Na križovatke pri Amfiteátri zrazilo auto kolobežkára
- 15:00 FOTO: Bratislavčania prezradili, kde najradšej trávia svoje voľné chvíle. Väčšina uteká do prírody k hrádzi či do lesa
- 15:00 Tejto ulici v Trnave sa v nedeľu radšej vyhnite: Kvôli rizikovému derby ju uzavrú
- 15:00 Pred 178 rokmi tu ľudia povstali za slobodu. Tento príbeh spod malej veže na Orave dodnes mnohí nepoznajú
- 15:00 Štátni ochranári spustili web, na ktorom nájdete informácie o výskyte medveďov
- 15:00 Snina rozbieha veľkú obnovu chodníkov: Práce zasiahnu 18 lokalít po celom meste, budú stáť vyše pol milióna
- 14:30 FOTO: Pri košickom jazere to počas jarných dní vyzerá ako z rozprávky, pozrite sa na krásne zábery od pani Hany
- 14:00 Najnovší prieskum ukázal, ktorý svetový líder je u Slovákov najobľúbenejší. Neuveríte, ako dopadol Trump
- 14:00 Trenčiansky kraj zrušil verejné obstarávanie na vodíkové autobusy pre nedostatok ponúk, v projekte chce ale pokračovať
- 14:00 Kde v Nitre pribudne nová Biedronka? Investor plánuje rozšírenie cesty, pribudnú aj parkovacie miesta