Tento mladík je od piatka 30. marca nezvestný, odišiel náhle a bez osobných vecí


Foto: Tento mladík je od piatka 30. marca nezvestný, odišiel náhle a bez osobných vecí Foto: KR PZ Banská Bystrica

KR PZ v Banskej Bystrici informuje, že dôvody pátrania po tomto mladom mužovi pominuli, keďže nezvestný sa vrátil sám do resocializačného zariadenia.

Polícia vo Zvolene prosí občanov o pomoc a spoluprácu pri pátraní po nezvestnom 21-ročnom mužovi zo Spišských Hanušoviec. Michal Švietny je nezvestný od piatka 30. marca. 2. apríla polícia prijala oznámenie z resocializačného zariadenia, z ktorého odišiel z piatka na sobotu.  

„Od uvedenej doby sa zdržiava na neznámom mieste a doposiaľ nepodal o sebe a ani o svojom pobyte žiadne informácie. Nezvestný bol v resocializačnom zariadení umiestnený dobrovoľne, pričom pri odchode všetky osobné veci nechal v zariadení,“ uviedla hovorkyňa KR PZ v Banskej Bystrici Petra Kováčiková.  


Popis osoby:

Michal je vysoký 165 cm, štíhlej postavy s hnedo-zelenými očami. V čase odchodu mal na sebe oblečené maskáčové nohavice, bundu na spôsob „bombery“ s huňatou kapucňou a obuté mal čierne tenisky.  

Polícia žiada občanov, ktorí o nezvestnom mužovi môžu poskytnúť akékoľvek informácie, ktoré by mohli prispieť k jeho vypátraniu, aby tak urobili na t. č. 158, alebo na ktoromkoľvek útvare PZ.

Slobodné a nezávislé médiá sú kľúčové pre demokraciu. Nepodliehajú vplyvu politikov ani záujmových skupín, čo im umožňuje objektívne a pravdivo informovať verejnosť.

Podpora slobodných médií je investíciou do transparentnej a spravodlivej spoločnosti.

Podporiť nezávislé spravodajstvo

Dočítať článok zadarmo

Prečítajte si viac:Zdroj: KR PZ Banská Bystrica