Poznajú vodiča, ktorý v stredu usmrtil chodca a z miesta nehody ušiel, ide len o 19-ročného mladíka


Foto: Poznajú vodiča, ktorý v stredu usmrtil chodca a z miesta nehody ušiel, ide len o 19-ročného mladíka Foto: KR PZ Banská Bystrica

Polícia zistila totožnosť vodiča, ktorý v stredu v noci vo Zvolene zrazil  52-ročného chodca a z miesta nehody ušiel. Mŕtveho muža našli približne o 21:30 na Ulici T. G. Masaryka. Telo našla ležať pri chodníku okoloidúca. Po obhliadke bolo zistené, že muž bol účastníkom dopravnej nehody, resp. bol ako chodec zrazený autom. Podľa predbežných informácií došlo k usmrteniu chodca pravdepodobne v dôsledku nárazu. Zvolenskej polícii sa podarilo stotožniť vozidlo aj vodiča. 

„Ide o vozidlo VW Touareg, ktorého vodičom mal byť 19-ročný vodič zo Zvolena. Stotožniť sa nám podarilo aj zrazeného muža, ide o 52-ročného Zvolenčana. Napriek tomu však žiadame občanov, prípadných svedkov, ktorí by k tejto udalosti vedeli poskytnúť akékoľvek bližšie informácie, aby to oznámili na ktoromkoľvek útvare Policajného zboru alebo na známom telefónnom čísle 158,“ uviedla banskobystrická krajská policajná hovorkyňa Petra Kováčiková.

Prečítajte si viac:


Zdroj: KR PZ Banská Bystrica

  • Prešov
  • |
  • 01 december 2023, 10:25
Vianočnou inšpiráciou sú krásne darčeky!