VIDEO: Polícia vyšetruje krádež bicykla na Námestí SNP. Kamera zachytila dvoch mužov, nepoznáte ich?


Foto: VIDEO: Polícia vyšetruje krádež bicykla na Námestí SNP. Kamera zachytila dvoch mužov, nepoznáte ich? Foto: Facebook/Polícia SR - Banskobystrický kraj

Polícia v Banskej Bystrici vyšetruje krádež bicykla z jednej z pasáží na Námestí SNP v Banskej Bystrici a potrebuje pomoc od širokej verejnosti.

Kamera zachytila dvoch mužov, pričom bicykel ukradol jeden z nich. Následne na ňom ušiel preč. Ak ste spoznali niektorú z osôb, kontaktujte políciu. „Za doterajšiu pomoc, spoluprácu a zdieľanie ďakujme,“ dodala polícia.


Policajti kontrolovali vodičov

V prechádzajúcom článku sme informovali, že vo štvrtok (27.6.) prebehla na hraničnom priechode Kráľ dopravno-bezpečnostná akcia realizovaná príslušníkmi Oddelenia cestnej dopravy a špeciálnych kontrol Krajského riaditeľstva PZ v Banskej Bystrici.

Okrem policajtov sa na akcii zúčastnili aj zástupcovia ministerstva dopravy SR, Slovenskej lesnícko-drevárskej inšpekcie, Finančného riaditeľstva SR (policajti zo stanice colného úradu Lučenec) a tiež hliadka maďarskej dopravnej polície.

Policajti odhalili 9 porušení uvedených predpisov, pričom v 4 prípadoch išlo o preťažené vozidlá, 4 boli technicky nespôsobilé a v jednom prípade nebol dodržaný čas povinného odpočinku. Ako dodala polícia na sociálnej sieti, cieľom takýchto akcií je pozitívne ovplyvniť bezpečnosť a plynulosť cestnej premávky.

Podporte nezávislé spravodajstvo a získajte web bez reklám.

Podporiť

Dočítať článok zadarmo

Prečítajte si viac: