Pátranie so smutným koncom. Muža, ktorý po hádke s priateľkou skočil do Hrona, našli mŕtveho


Foto: Pátranie so smutným koncom. Muža, ktorý po hádke s priateľkou skočil do Hrona, našli mŕtveho Foto: Pohotovostný pátrací tím - BB kraj/Ilustračné foto

Nedávno sme informovali o 35-ročnom mužovi, ktorý vo Zvolene skočil z mostíka do Hrona. Na rieke sa v uplynulých dňoch uskutočnili viaceré pátracie akcie v snahe nájsť nezvestného. Ako dnes potvrdil Pohotovostný pátrací tím - Banskobystrický kraj, Štefana N. sa podarilo nájsť, ale bolo už neskoro.

„Nasadenie a odhodlanie pomôcť rodine nájsť svojho blízkeho bolo neúnavné, no výsledok je žiaľ tragický. Všetci zúčastnení zo záchranných zložiek, polície, hasičov a dobrovoľníkov vynaložili obrovské úsilie,“ napísal na sociálnej sieti pátrací tím.


Svedkovia muža videli v osudný deň na zvolenskej hati. Podľa ich slov bol pri vode s priateľkou. Po hádke mal zareagovať skratovo a skočiť do vody. Tá ho začala unášať a po pár metroch zmizol pod hladinou.

“Príslušníci hasičského a záchranného zboru boli privolaní k topiacej sa osobe na Hrone. Po príchode na miesto udalosti sme prehľadali najbližšie okolie. Po silných dažďoch bola hladina vody vysoká a bol aj silný prúd,” uviedol pre portál hovorca HaZZ Miroslav Stehlik. Muža hľadali od konca minulého týždňa, do pátrania sa zapojili aj jeho najbližší.

Podporte nezávislé spravodajstvo a získajte web bez reklám.

Podporiť

Dočítať článok zadarmo

Prečítajte si viac: