Muž sa uspokojoval na cestujúcej medzi Zvolenom a Sebechlebmi. Uplakanej žene pomohol vodič autobusu


Foto: Muž sa uspokojoval na cestujúcej medzi Zvolenom a Sebechlebmi. Uplakanej žene pomohol vodič autobusu Foto: Facebook - SAD Zvolen/Krupina

V nedeľu (16. júna) cestovala žena autobusom, ktorý odchádzal o 7:35 zo Zvolena a obce Sebechleby. Počas jazdy si všimla, že sa na ňu pozerá neznámy muž a popritom sa uspokojuje. So svojou negatívnou skúsenosťou sa podelila na sociálnych sieťach.

Tento chlap sa robí na strašného frajera, že prečo by si ho nemohol vytiahnuť z nohavíc, keď má trenky celé mokré. Áno, naozaj to povedal. Ale je to len chorý pacient, ktorý sa absolútne nevie správať,“ opísala žena svoju skúsenosť. Do skupiny pridala aj dve jeho fotky, ktoré sa jej podarilo nájsť na internete.

Zároveň upozorňuje všetky ženy, aby boli opatrné: „Prosím, dávajte si pozor, nech to nedopadne horšie ako len pri uspokojovaní a keď niečo podobné spraví, nahláste to na polícii.“  Ak pôjdu samé autobusom, nemajú si sadať úplne dozadu, ale blízko šoféra. „Ja som spravila chybu a doplatila som na to traumou na cely život z cestovania. Nemala som na sebe ani vyzývavé oblečenie, nebol ani večer a aj tak sa to stalo,“ priblížila žena.

Pomohol je vodič autobusu

Žena dodala, že jej pomohol vodič autobusu, za ktorým dobehla celá roztrasená a s plačom. „Hneď sa spýtal, či chcem volať políciu. Zavolal ju a čakal na zastávke, až dokým neprišla hliadka. Zastal sa ma aj pred tým mužom, keď začal na mňa zvyšovať hlas.“

O vyjadrenie sme požiadali krajskú políciu, článok budeme aktualizovať.

Podporte nezávislé spravodajstvo a získajte web bez reklám.

Podporiť

Dočítať článok zadarmo

Prečítajte si viac: