Banskobystrický krajský policajný riaditeľ má nového zástupcu. Polícii je verný už 24 rokov


Foto: Banskobystrický krajský policajný riaditeľ má nového zástupcu. Polícii je verný už 24 rokov Foto: Facebook/Polícia SR - Banskobystrický kraj

Polícia sa na sociálnej sieti pochválila jednou novinkou. Do funkcie zástupcu riaditeľa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Banskej Bystrici bol vymenovaný pplk. Mgr. Jozef Môcik, ktorý v policajnom zbore pôsobí už 24 rokov.

Donedávna zastával pozíciu riaditeľa Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Banskej Bystrici. V minulosti bola náplňou jeho práce predovšetkým oblasť poriadkovej polície.


Ako píše polícia, po nástupe do policajného zboru v roku 2000 začínal ako radový policajt a preto dôverne pozná aj problémy, s ktorými sa policajti denne stretávajú v uliciach.

„Poznám prácu policajtov, najmä na základných útvaroch, ktoré sú srdcom fungovania policajného zboru a preto verím, že budú svoju prácu brať naďalej ako poslanie a vždy tu budú pre občanov. Taktiež verím, že aj mojím pričinením sa budú občania v našom kraji cítiť bezpečne a budú sa s dôverou obracať na našich policajtov,” povedal novovymenovaný zástupca riaditeľa.

Podporte nezávislé spravodajstvo a získajte web bez reklám.

Podporiť

Dočítať článok zadarmo

Prečítajte si viac: