Muž skočil po hádke so ženou vo Zvolene do Hronu. Stále po ňom pátrajú


  • Redakcia
  • 14 jún 2024, 10:37
  •  
Foto: Muž skočil po hádke so ženou vo Zvolene do Hronu. Stále po ňom pátrajú Foto: Google Maps/Ilustračné foto

Včera večer mal 35-ročný muž vo Zvolene skočiť z mostíka do rieky Hron. Ako uvádza portál noviny.sk, okolie stále prehľadávajú hasiči, dobrovoľní hasiči a policajti.

Aj napriek tomu, že použili dron a termovíziou, muža stále nenašli. Ten sa mal najskôr pohádať s priateľkou a následne skočiť do rieky. Viacerí svedkovia ho videli vo vode, potom však zmizol.


Ako dodáva portál, hladina Hrona je po silných dažďoch výrazne vyššia. Voda je navyše mútna a prúd rýchly. V miestnej facebookovej skupine sa objavilo video, ktoré zachytáva večerné pátranie. Komentoval ho Jaroslav: „Áno, pán skočil z mosta, som očitý svedok. Nebolo to príjemné sa prizerať na to a spolupracovať so zložkami.“


Aktualizované /14:15/

“Príslušníci hasičského a záchranného zboru boli privolaní k topiacej sa osobe na Hrone. Po príchode na miesto udalosti sme prehľadali najbližšie okolie. Po silných dažďoch bola hladina vody vysoká a bol aj silný prúd,” uviedol pre portál hovorca HaZZ Miroslav Stehlik.

Svedkovia muža videli na zvolenskej hati. Podľa ich slov bol pri vode s priateľkou. Po hádke mal skratovo zareagovať a skočiť do vody. Tá ho začala unášať a po pár metroch zmizol pod hladinou.


Podporte nezávislé spravodajstvo a získajte web bez reklám.

Podporiť

Dočítať článok zadarmo

Prečítajte si viac: