Zvolenčanom strpčujú život vodiči z iných miest. Svojím parkovaním ich obmedzujú


Foto: Zvolenčanom strpčujú život vodiči z iných miest. Svojím parkovaním ich obmedzujú
Galéria: 2 fotky
Foto: pixabay.com, ipiccy.com

Cestu do práce a východ z parkovacích miest znepríjemňujú Zvolenčanom najmä vodiči z okolitých obcí. Vodiči svojimi zle zaparkovanými autami prekážajú na parkoviskách, obmedzujú vodičov pri vstupe do auta alebo pri odchode z parkoviska.

Obyvateľ zo Zvolena zdieľal na sociálnej sieti nahnevaný príspevok. Zablokoval ho vodič z Prievidze, nemohol kvôli nemu odísť do práce autom. Vodič mal blokovať dve autá. „Blokoval si dve autá..Ráno som kvôli tebe nemohol na aute odísť preč...,“ napísal na facebook nahnevaný Juraj.Zvolenčanov takéto problémy trápia často. Niektorí sú nútení volať mestskú políciu, iní problém riešia po svojom. „A mal zabrzdené auto? Možno ho stačilo potlačiť,“ odporučil riešenie Oleksandr. Ostatným vodičom odporúča podľa jeho slov štandardný postup, „Ešte v roku 1997 do svojej novej Felícii som nastupoval cez kufor lebo som bol podopretý z obidvoch strán,“ spomína. 

„Vždy tak bolo a bude,“ ďalej reagovala na situáciu obyvateľka Zvolena. „Lebo ľudia myslia len a len na seba…  Žiaľ taká je doba,“ vyjadrila sa k situácií pani Dominika. Niektorí občania sa s problémom stretávajú pravidelne. „Na našej ulici si takto bežne nájdem auto keď idem do roboty,“ reagovala Zvolenčanka, ktorú vodiči obmedzujú často.

Galéria: 2 fotky

Problém s parkovaním vo Zvolene sa zdá byť pre Zvolenčanov pravidelnou frustráciou a to nie len kvôli vodičom z okolitých obcí ale aj kvôli samotným miestnym obyvateľom, ktorí neohľaduplne parkujú na parkoviskách a bránia ostatným vodičom v pohybe.

Príspevok nahnevaného Zvolenčana

Podporte nezávislé spravodajstvo a získajte web bez reklám.

Podporiť

Dočítať článok zadarmo


Prečítajte si viac:Zdroj: Facebook