Z lesa pri Revúcej ukradli nepojazdné auto. Majiteľ ho neúspešne hľadá už takmer mesiac


Foto: Z lesa pri Revúcej ukradli nepojazdné auto. Majiteľ ho neúspešne hľadá už takmer mesiac Foto: Facebook/DOPRAVNÝ SERVIS - REVÚCA a KRAJE (SR)

Vo facebookovej skupine, ktorá sa týka dopravného servisu v Revúcej a okolí, sa objavila prosba o pomoc. V príspevku sa píše, že 12. mája bolo odcudzené nepojazdné vozidlo Praga V3S z lesa na Prednej Hore v okrese Revúca.

Približne medzi 10:00 až 10:30 toho dňa bolo videné, ako ho ťahá rovnaké vozidlo cez obec Muránska Huta. Nasledujúce ráno okolo 5:30 ho za spomenutou naložili na príves. Majiteľ predpokladá, že zlodeji mohli pokračovať smerom na Poprad, Brezno alebo Revúcu a Rimavskú Sobotu.


„Ide sa o klasický valník zelenej farby, fotka je už staršia. Za akékoľvek informácie a maximálne zdieľanie budeme vďační,“ doplnil autor príspevku a zároveň pridal aj dve kontaktné telefónne čísla - 0918 130 508 a 0950 369 302.

V komentároch sa objavil aj jeden taký, ktorý by mohol byť nápomocný. „Neviem, či to môže mať nejakú spojitosť, ale zdá sa mi, že vyše týždňa dozadu, keď som šiel do Popradu, ťahal kamión predo mnou vlečku a na nej V3S-ku. Letel na nej tak, že ho nikto nestihol ani predbehnúť. Stretol som ho za Javorinami smer Červená. Zastavil a čakal potom pri tej skratke na Červenej smerom na Poprad,“ napísal Jakub.

Prečítajte si viac: