FOTO: Vo Zvolenskej Slatine sa opäť kradlo. Zmizla drahá kolobežka, za informácie dostanete odmenu


FOTO: Vo Zvolenskej Slatine sa opäť kradlo. Zmizla drahá kolobežka, za informácie dostanete odmenu Foto: Daniel M.

Pred dvomi týždňami sme vás informovali, že po Zvolenskej Slatine sa pohybovala podozrivá osoba a v obci sa v tom čase stala krádež. Žene zmizla z auta finančná hotovosť v sume približne 60 eur. Nešlo však o ojedinelý prípad. Informoval o tom obyvateľ Daniel, ktorý už kontaktoval políciu.

Spočiatku si myslel, že sa kamerám podarilo zachytiť toho pravého páchateľa. Daniel pre našu redakciu uviedol, že išlo chybný tip a v skutočnosti kradol niekto iný.Najnovší prípad sa v obci udial počas víkendu z piatka na sobotu (1. júna). Práve Danielovej susedke zmizla elektrokolobežka značky LEQISMART v hodnote 500 eur. Podľa neho tentokrát kamery natočili skutočného zlodeja.

Išlo o mladšieho muža, ktorý mal na sebe oblečenú mikinu s nápisom „Ich hasse Menschen“. Navyše bol maskovaný a mal so sebou palicu alebo tyč. Po krádeži sa zrejme vydal smerom do Očovej.

Daniel prosí, aby ste akékoľvek informácie o mužovi nahlásili na polícii alebo jemu na telefónnom čísle 0907 302 477. „Ak informácia povedie ku stotožneniu páchateľa, finančná odmena vás neminie,“ dodal.

Prečítajte si viac: