Mladí sa vo Veľkom Krtíši nudiť nebudú, Kaufland im so Separom otvoril nový K Park


Foto: Mladí sa vo Veľkom Krtíši nudiť nebudú, Kaufland im so Separom otvoril nový K Park
Galéria: 5 fotiek

Ak ste sa uplynulý piatok ocitli vo Veľkom Krtíši, o zábavu ste mali zaručene postarané. Okrem pohybu na čerstvom vzduchu, spojeného skvelými kúskami od tanečníkov či profesionálov na skateboarde a kolobežke, nemohol chýbať ani nadupaný koncert Separa, ktorý bol pre všetkých úplne zadarmo.

Celý program sa na ulici H. Škultétyho 105 začal po štvrtej hodine popoludní. Slávnostného otvorenia areálu moderného multifunkčného ihriska sa ujali zástupcovia mesta a spoločne s Kauflandom a Separom zaželali ihrisku čo najviac rokov plných zábavy a pohybu. 

Prítomných následne čakal bohatý program v podobe profesionálneho tanečného vystúpenia, bleskurýchlych švihadiel s Rope Skipping Academy, ale tiež capoeira s Tomášom v horúcich latino rytmoch. Svoje triky priamo na mieste odhalili tiež profíci na skate a kolobežkách, súťažilo sa o Separovov merch a prebehla dokonca aj malá autogramiáda.

A čo sa dá robiť v K Parku?

Napríklad otestovať lezeckú stenu. Môžete si tiež zahádzať koše na streetbalovom ihrisku, vyhrať pingpongový turnaj či trénovať na workoutovej konštrukcii. Alebo si na špeciálnych plochách zajazdite na skateboarde a kolobežke. Kaufland tento športovo-oddychový areál prispôsobil tak, aby bavil najmä mladých. Tí pre svoj pohyb často nemajú správne podmienky, no aj vďaka K Parkom sa to teraz mení.

„Pre Kaufland je dôležité, aby deti aj tínedžeri vedeli, že súčasťou zdravého životného štýlu je pestrá a vyvážená strava a pohyb. Život na sociálnych sieťach, ktorým sú stále viac pohltení, môžu vďaka našim ihriskám vymeniť za ten skutočný, ktorý sa odohráva vonku a v spoločnosti rovesníkov,“ hovorí Lucia Vargová, hovorkyňa spoločnosti Kaufland Slovensko, v.o.s., ktorá aj takýmto spôsobom motivuje mladú generáciu k aktívnemu pohybu, aby aspoň na chvíľu vymenila sedenie za počítačom či mobilom za čas s kamarátmi alebo šport na čerstvom vzduchu. 

Na ďalšie K Parky sa už teraz môžu tešiť obyvatelia Košíc, Michaloviec, Brezna, Levíc a Šale. Pokiaľ ste miestni, nenechajte si ich ujsť! Viac informácií o projekte nájdete na www.kauflandpark.sk.


Zdroj: Inzercia/PR článok