COVID-19 vývoj situácie v kraji

19 október 2017 - 00:10

Polícia pátra po mladej Timei Chochelovej

Foto: Polícia pátra po mladej Timei Chochelovej
Foto: KR PZ Banská Bystrica

Zvolenská polícia prosí občanov o pomoc a spoluprácu pri pátraní po nezvestnej 16-ročnej Timei Chochelovej, bytom Ružomberok, Biely Potok.

„Dňa 27. 9. 2017 o 20.30 hodine odišla zo zariadenia Komunita Ľudovítov, stredisko Poloma v Krupine a od uvedenej doby sa nezvestná zdržiava na neznámom mieste a doposiaľ nepodala o sebe a ani o svojom  pobyte žiadne informácie. Nezvestná je závislá na alkohole,“ uviedla Banskobystrická policajná hovorkyňa Mária Faltániová.

Popis osoby a oblečenia

  • Nezvestná je 165 cm vysoká, silnejšej postavy, s rovnými tmavohnedými vlasmi, ktoré nosí zapnuté do vrkoča, má tmavohnedé oči a ľavé ucho jej ubieha do strany.
  • Nezvestná mala oblečenú čiernu mikinu na zips s kapucňou značky Aidas, tmavomodré úzke nohavice na kolene roztrhnuté, a obuté mala tmavé tenisky s výraznými ružovými šnúrkami značky Reebok.

Polícia žiada občanov, aby v prípade akýchkoľvek informácií kontaktovali tiesňovú linku č. 158, alebo ich oznámili na najbližšom útvare Policajného zboru.

Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Banskej Bystrici informuje, že pátranie po nezvestnej 16.ročnej Timei Chochelovej z Ružomberka bolo zrušené, nakoľko pominuli dôvody pátrania. Nezvestnú priviezli do zariadenia z ktorého odišla jej rodičia.

Zdroj: KR PZ Banská Bystrica

Dopravný servis
Nový Svet
Stacionárny radar
10:11
Zvolenská cesta
Policajná hliadka
09:15
Šalkovská cesta
Policajná hliadka
07:16
Zvolenská cesta
Prekážka na ceste
20:18
Kremnička
Policajná hliadka
16:11
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina
Najbližšie podujatia

Podujatia nie sú dostupné.