COVID-19 vývoj situácie v kraji

04 apríl 2018 - 10:34

Tento mladík je od piatka 30. marca nezvestný, odišiel náhle a bez osobných vecí

Foto: Tento mladík je od piatka 30. marca nezvestný, odišiel náhle a bez osobných vecí
Foto: KR PZ Banská Bystrica

KR PZ v Banskej Bystrici informuje, že dôvody pátrania po tomto mladom mužovi pominuli, keďže nezvestný sa vrátil sám do resocializačného zariadenia.

Polícia vo Zvolene prosí občanov o pomoc a spoluprácu pri pátraní po nezvestnom 21-ročnom mužovi zo Spišských Hanušoviec. Michal Švietny je nezvestný od piatka 30. marca. 2. apríla polícia prijala oznámenie z resocializačného zariadenia, z ktorého odišiel z piatka na sobotu.  

„Od uvedenej doby sa zdržiava na neznámom mieste a doposiaľ nepodal o sebe a ani o svojom pobyte žiadne informácie. Nezvestný bol v resocializačnom zariadení umiestnený dobrovoľne, pričom pri odchode všetky osobné veci nechal v zariadení,“ uviedla hovorkyňa KR PZ v Banskej Bystrici Petra Kováčiková.  

Popis osoby:

Michal je vysoký 165 cm, štíhlej postavy s hnedo-zelenými očami. V čase odchodu mal na sebe oblečené maskáčové nohavice, bundu na spôsob „bombery“ s huňatou kapucňou a obuté mal čierne tenisky.  

Polícia žiada občanov, ktorí o nezvestnom mužovi môžu poskytnúť akékoľvek informácie, ktoré by mohli prispieť k jeho vypátraniu, aby tak urobili na t. č. 158, alebo na ktoromkoľvek útvare PZ.
Zdroj: KR PZ Banská Bystrica

Dopravný servis
Nový Svet
Policajná hliadka
11:10
Nový Svet
Stacionárny radar
10:18
Nový Svet
Policajná hliadka
10:12
Kremnička
Zver pri ceste
08:15
Tajov
Kolóna
07:18
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina
Najbližšie podujatia

Podujatia nie sú dostupné.