COVID-19 vývoj situácie v kraji

22 marec 2018 - 10:58

Polícia pátra po tomto mužovi, 15. marca odišiel za prácou a odvtedy ho nikto nevidel

Foto: Polícia pátra po tomto mužovi, 15. marca odišiel za prácou a odvtedy ho nikto nevidel
Foto: KR PZ Banská Bystrica

KR PZ v Banskej Bystrici informuje, že pátranie po nezvestnom 42-ročnom Rastislavovi Majerčíkovi z Polomky, ktorý bol nezvestný od 15. 3. 2018 bolo zrušené. 

Polícia v Brezne prosí o pomoc pri pátraní po nezvestnom 42-ročnom Rastislavovi Majerčíkovi z Polomky. Nezvestného naposledy videli 15. marca 2018 okolo 14:00, keď odišiel z miesta trvalého bydliska. Muž si išiel hľadať prácu do Banskej Bystrice a odvtedy nepodal o sebe žiadnu správu. Polícia z okresu Brezno zorganizovala viacero pátracích akcií, ale nezvestného sa zatiaľ nepodarilo vypátrať.  

„Počas 19 hodín prehľadávali okolie Polomky, Bacúcha a iných vytipovaných lokalít. Pátracích akcií sa zúčastnilo spolu 68 policajtov a poslednej pátracej akcie, ktorá sa konala 19. 3., sa zúčastnili aj záchranári z Komplexnej centrálnej záchrannej služby Gabčíkovo a Špeciálna kynologická záchranná služba z Levíc. Prehľadávaný priestor monitoroval aj vrtuľník letky MV SR,“ uviedla hovorkyňa KR PZ v Banskej Bystrici Mária Faltániová.  

Popis osoby: je vysoký 180 cm, štíhlej postavy, má modré oči a hnedé vlasy 

Popis oblečenia: oblečené mal modré montérky a čiernu teplákovú mikinu, obuté mal zimné trekové topánky

Keďže ani tretia pátracia akcia nebola úspešná, polícia žiada občanov, aby akékoľvek informácie o nezvestnom mužovi nahlásili na t. č. 158, alebo na ktoromkoľvek oddelení PZ.
Zdroj: KR PZ Banská Bystrica

Dopravný servis
Nový Svet
Policajná hliadka
11:10
Nový Svet
Stacionárny radar
10:18
Nový Svet
Policajná hliadka
10:12
Kremnička
Zver pri ceste
08:15
Tajov
Kolóna
07:18
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina
Najbližšie podujatia

Podujatia nie sú dostupné.