12 december 2017 - 15:17
Juraj Kristek

Vianoce v Brezne budú tento rok nezabudnuteľné. Pozrite si čo všetko pre Vás mesto pripravilo

Foto: Vianoce v Brezne budú tento rok nezabudnuteľné. Pozrite si čo všetko pre Vás mesto pripravilo
Foto: ilustračné
Aktuálne správy každý deň priamo na váš e-mail Odoberať newsletter

Štvrtý ročník Vianočných trhov a tradičný koncert na Silvestra s polnočným ohňostrojom, čaká na obyvateľov a návštevníkov Brezna počas najbližšieho sviatočného obdobia.

4. ročník Vianočných trhov od pondelka 18. do piatka 22. decembra prinesie na breznianske námestie nefalšovanú sviatočnú atmosféru. Nakúpiť si tu môžete tradičný vianočný tovar, výrobky z dreva, prútia či ovčej vlny. Ochutnať môžete tradičné vianočné špeciality ako medovníky, punč, verené víno, trdelníky či údené výrobky.

Novinkou bude tzv. jablkové oné, teda horúci nápoj z jablkového muštu. Zábavu budú mať na starosti Veselí chlapci z Horehronia, Ženské spevácke trio Nezábudky a rovnako aj seniori z denného centra Prameň. Samozrejme nebudú chýbať ani vianočné koledy.

V mestskom dome kultúry je v sobotu 16. decembra pripravené tradičné vianočné vystúpenie folklórneho súboru Mostár s názvom Pokoj vám, a na Štefana zas odohrajú svoju najnovšie naštudovanú hru Spálená večera herci z Divadelného súboru Jána Chalupku. Zábava napokon vygraduje v posledné hodiny starého roka. Na Silvestra sa totiž návštevníkom na hlavnom pódiu predstaví hudobná skupina ABBA Revival z Košíc, ktorá na svojich koncertoch naživo a verne imituje legendárnu štvoricu zo Švédska. Rok v metropole Horehronia uzavrie tradičný polnočný ohňostroj spojený s novoročným príhovorom primátora.
Zdroj: brezno.sk

Dopravný servis
Nový Svet
Stacionárny radar
19:13
Zvolenská cesta
Prekážka na ceste
17:14
Zvolenská cesta
Policajná hliadka
16:16
Zvolenská cesta
Policajná hliadka
15:10
Tajov
Kolóna
15:10
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina
Najbližšie podujatia

Podujatia nie sú dostupné.