04 december 2017 - 12:40

Mikuláš v Žiari nad Hronom už zajtra, prinesie viacero noviniek

Foto: Mikuláš v Žiari nad Hronom už zajtra, prinesie viacero noviniek
Foto: ziar.sk

V utorok 5. decembra zavíta Mikuláš aj do Žiaru nad Hronom. So sebou si prinesie orchester, ktorý pred jeho príchodom približne o 16:30 zahrá deťom krásnu rozprávku s názvom Mikulášsky orchester. „V predstavení uvidia deti chodúľové nadrozmerné postavy – čerta Hlucháňa, Anjelskú harfu, Mikulášsky klavír a dokonca aj obrovský Kontrabas,“ informuje producent žiarskeho Mestského kultúrneho centra Janko Kulich.

Chýbať nebude ani obľúbené fotenie s Mikulášom na jeho červenom kresle, ktoré bude prebiehať priamo na pódiu. „Vopred prosíme rodičov, aby boli trpezliví. Mikuláš s anjelom a čertom budú tiež rozdávať drobné sladkosti, ktoré nám poskytol partner podujatia COOP Jednota Žarnovica. Máme ešte jednu prosbu k rodičom detí. Rozpovedzte príbeh rozprávočky vašim detičkám ešte predtým, ako ju uvidia naživo. Pomôžete im tak porozumieť jej hneď od začiatku a užiť si ju naplno,“ uviedol Kulich. 

Ako v minulom roku tak aj tieto Vianoce rozprávku odohrá profesionálne divadlo Creative shows. „Sú to profesionáli, ktorých predstavenia môžete vidieť po celom Slovensku. Sú zábavné, nadrozmerné a herci dokážu aj veľmi dobre improvizovať a zapájať deti do programu,“ dodal Kulich.

Nulový podiel finančných skupín má nulový vplyv na redakčný obsah.
Sme jedným z mála skutočne nezávislých médií v Žiline.
1 zdieľaní
Zdroj: ziar.sk
Dopravný servis
Jakubská cesta
Prekážka na ceste
21:12
Jakubská cesta
Prekážka na ceste
19:16
Zvolenská cesta
Dopravná nehoda
16:14
Zvolenská cesta
Práca na ceste
11:11
Kremnička
Prekážka na ceste
08:17
Zobraziť aktuálne hlásenia