COVID-19 info   |   Mobilné odberné miesta

04 december 2017 - 12:40

Mikuláš v Žiari nad Hronom už zajtra, prinesie viacero noviniek

Foto: Mikuláš v Žiari nad Hronom už zajtra, prinesie viacero noviniek
Foto: ziar.sk

V utorok 5. decembra zavíta Mikuláš aj do Žiaru nad Hronom. So sebou si prinesie orchester, ktorý pred jeho príchodom približne o 16:30 zahrá deťom krásnu rozprávku s názvom Mikulášsky orchester. „V predstavení uvidia deti chodúľové nadrozmerné postavy – čerta Hlucháňa, Anjelskú harfu, Mikulášsky klavír a dokonca aj obrovský Kontrabas,“ informuje producent žiarskeho Mestského kultúrneho centra Janko Kulich.

Chýbať nebude ani obľúbené fotenie s Mikulášom na jeho červenom kresle, ktoré bude prebiehať priamo na pódiu. „Vopred prosíme rodičov, aby boli trpezliví. Mikuláš s anjelom a čertom budú tiež rozdávať drobné sladkosti, ktoré nám poskytol partner podujatia COOP Jednota Žarnovica. Máme ešte jednu prosbu k rodičom detí. Rozpovedzte príbeh rozprávočky vašim detičkám ešte predtým, ako ju uvidia naživo. Pomôžete im tak porozumieť jej hneď od začiatku a užiť si ju naplno,“ uviedol Kulich. 

Ako v minulom roku tak aj tieto Vianoce rozprávku odohrá profesionálne divadlo Creative shows. „Sú to profesionáli, ktorých predstavenia môžete vidieť po celom Slovensku. Sú zábavné, nadrozmerné a herci dokážu aj veľmi dobre improvizovať a zapájať deti do programu,“ dodal Kulich.1 reakcií
Zdroj: ziar.sk

Dopravný servis
Kremnička
Prekážka na ceste
14:11
Nový Svet
Policajná hliadka
13:18
Zvolenská cesta
Policajná hliadka
13:17
Nový Svet
Stacionárny radar
13:13
Nový Svet
Prekážka na ceste
12:15
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina


Program nie je dostupný.

Najbližšie podujatia

Podujatia nie sú dostupné.