01 december 2017 - 11:44

Polícia pátra po nezvestnej iba 16-ročnej Michaele Orichelovej

Foto: Polícia pátra po nezvestnej iba 16-ročnej Michaele Orichelovej
Foto: KR PZ Banská Bystrica

Zvolenská polícia prosí občanov o pomoc a spoluprácu pri pátraní po nezvestnej 16-ročnej Michaele Orichelovej z Hlohovca. Michaela je klientkou resocializačného zariadenia v Žibritove, a je študentkou 1. ročníka Strednej odbornej školy v Krupine. 

„Dňa 23. 11. 2017 o 11.30 hodine odišla zo školy na neznáme miesto a doposiaľ o sebe a ani o svojom pobyte nepodala žiadne informácie. V minulosti bola umiestnená v detskom domove v Trnave, pričom mala kamarátky aj z obce Majcichov, preto nie je vylúčené, že sa môže pohybovať medzi mestom Trnava, Hlohovec a Majcichov,“ uviedla banskobystrická krajská policajná hovorkyňa Mária Faltániová. 

Popis osoby: nezvestná je vysoká 173 cm, má zeleno-hnedé oči, dlhé hnedé vlasy zopnuté v cope a pravú stranu hlavy má vyholenú

Popis oblečenia: naposledy mala oblečenú tmavo-sivú zimnú bundu pod pás, olivovo zelenú mikinu s kapucňou, obuté mala tmavomodré semišové topánky a na hlave čiapku čiernej farby. Zo sebou mala červeno-modrý ruksak značky REAPER

Polícia prosí občanov, aby akékoľvek informácie o nezvestnej dievčine oznámili na tiesňovej linke č. 158, alebo na najbližšom útvare Policajného zboru.

Nulový podiel finančných skupín má nulový vplyv na redakčný obsah.
Sme jedným z mála skutočne nezávislých médií v Žiline.
4 zdieľaní
Zdroj: KR PZ Banská Bystrica
Dopravný servis
Jakubská cesta
Prekážka na ceste
19:12
Zvolenská cesta
Prekážka na ceste
19:14
Zvolenská cesta
Dopravná nehoda
18:16
Zvolenská cesta
Stacionárny radar
18:12
Kremnička
Policajná hliadka
11:11
Zobraziť aktuálne hlásenia