26 október 2017 - 14:03

Nespoznávate tohto muža?

Foto: Nespoznávate tohto muža?
Foto: KR PZ Banská Bystrica

Zvolenská polícia prosí občanov o pomoc a spoluprácu pri stotožnení osoby na fotografii. „Neznámy muž, by mohol byť nápomocný pri objasňovaní prečinu neoprávnenej výroby a používania platobného prostriedku, elektronických peňazí alebo inej platobnej karty, ako aj s ním súvisiaceho prečinu krádeže, ku ktorým došlo ešte 11. augusta 2017 vo Zvolene,“ uviedla banskobystrická krajská policajná hovorkyňa Petra Kováčiková.

Neznámy páchateľ tu z pracovného stola v kancelárii spoločnosti na ulici SNP ukradol voľne položenú koženú peňaženku hnedej farby. V nej sa nachádzali stravné lístky v hodnote približne 50 eur, finančná hotovosť v hodnote 45 eur, niekoľko zákazníckych kariet, služobná karta, kreditná a platobná karta spolu s kartičkou na ktorej sa nachádzalo číslo účtu k platobnej karte a papierikom na ktorom bol napísaný PIN kód k platobnej karte.

Po krátkom čase bolo zistené, že z uvedenej karty bol uskutočnený výber finančnej hotovosti vo výške 400 eur. Majiteľke tak vznikla škoda na takmer 500 eur. 

Sledujte nás na Facebooku0 zdieľaní

Dopravný servis
Jakubská cesta
Prekážka na ceste
03:10
Jakubská cesta
Prekážka na ceste
03:06
Jakubská cesta
Prekážka na ceste
03:07
Jakubská cesta
Prekážka na ceste
03:07
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina