26 október 2017 - 14:03
Juraj Kristek

Nespoznávate tohto muža?

Foto: Nespoznávate tohto muža?
Foto: KR PZ Banská Bystrica
Aktuálne správy každý deň priamo na váš e-mail Odoberať newsletter

Zvolenská polícia prosí občanov o pomoc a spoluprácu pri stotožnení osoby na fotografii. „Neznámy muž, by mohol byť nápomocný pri objasňovaní prečinu neoprávnenej výroby a používania platobného prostriedku, elektronických peňazí alebo inej platobnej karty, ako aj s ním súvisiaceho prečinu krádeže, ku ktorým došlo ešte 11. augusta 2017 vo Zvolene,“ uviedla banskobystrická krajská policajná hovorkyňa Petra Kováčiková.

Neznámy páchateľ tu z pracovného stola v kancelárii spoločnosti na ulici SNP ukradol voľne položenú koženú peňaženku hnedej farby. V nej sa nachádzali stravné lístky v hodnote približne 50 eur, finančná hotovosť v hodnote 45 eur, niekoľko zákazníckych kariet, služobná karta, kreditná a platobná karta spolu s kartičkou na ktorej sa nachádzalo číslo účtu k platobnej karte a papierikom na ktorom bol napísaný PIN kód k platobnej karte.

Po krátkom čase bolo zistené, že z uvedenej karty bol uskutočnený výber finančnej hotovosti vo výške 400 eur. Majiteľke tak vznikla škoda na takmer 500 eur. 
Zdroj: KR PZ Banská Bystrica

Dopravný servis
Nový Svet
Stacionárny radar
19:13
Zvolenská cesta
Prekážka na ceste
17:14
Zvolenská cesta
Policajná hliadka
16:16
Zvolenská cesta
Policajná hliadka
15:10
Tajov
Kolóna
15:10
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina
Najbližšie podujatia

Podujatia nie sú dostupné.