24 október 2017 - 14:00

Dnes večer naživo na RTVS: Kotleba versus Lunter v predvolebnej diskusii

Kandidáti na post predsedu Banskobystrického samosprávneho kraja sa dnes večer stretnú v predvolebnej debate na RTVS. Predovšetkým to bude súboj medzi súčasným županom Mariánom Kotlebom a jeho najväčším protivníkom v boji o post predsedu BBSK Jánom Lunterom. Ten má podľa najnovších prieskumov najvyššie šance nahradiť predsedu ĽsNS na poste župana.

Diskusia bude prebiehať naživo a orientovaná bude na kľúčové kompetencie a ich využitie z pohľadu kandidátov. Každý z nich dostane rovnaký priestor na vyjadrenie. Vysielať ju bude STV 2 a Rádio Regina naživo od 20:10. Debatu budú moderovať redaktori RTVS Juraj Jedinák a Martin Strižinec.

O post župana Banskobystrického samosprávneho kraja sa po niekoľkých odstúpeniach uchádza 11 kandidátov, z ktorých všetci dostali pozvanie aj do dnešnej moderovanej diskusie. Medzi kandidátmi je 10 mužov a len jediná žena. 

Pozvanými sú: Alena Pivovarčiová, Miroslav Gálik, Martin Juhaniak, Igor Kašper, Vojtech Kökény, Mariaá Kotleba, Milan Urbáni, Jozef Sásik, Ivan Saktor, Alena Pivovarčiová, Ján Lunter, Zdenek Očovan.96 zdieľaní
Dopravný servis
Kremnička
Iné nebezpečenstvo
12:16
Kremnička
Práca na ceste
12:10
Nový Svet
Práca na ceste
11:18
Kremnička
Policajná hliadka
11:14
Kremnička
Práca na ceste
10:15
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina
Najbližšie podujatia

Podujatia nie sú dostupné.