• 8. október 2025 o 15:07 / Aktualizované: 09.10.2025

Tragickú nehodu pri Štiavnici neprežil 43-ročný Patrik a 41-ročný Peter. Auto sa zrútilo zo strmého zrázu

Tragickú nehodu pri Štiavnici neprežil 43-ročný Patrik a 41-ročný Peter

Foto: Tragickú nehodu pri Štiavnici neprežil 43-ročný Patrik a 41-ročný Peter. Auto sa zrútilo zo strmého zrázu
Foto: Facebook/Starý Dvor ZH

V sobotu večer došlo k tragickej dopravnej nehode v okrese Banská Štiavnica. Na ceste medzi obcami Jalná a Močiar zišlo osobné auto z doposiaľ nezistených príčin mimo cestu a zrútilo sa strmým, hlbokým zrázom. Vozidlo sa zastavilo až po náraze do stromu.

V aute sa nachádzali dvaja muži, Patrik a Peter. Žiaľ, ani jeden z nich neprežil. Nedokázali im pomôcť ani privolané záchranné zložkyPríčina nehody zatiaľ nie je známa, pričom vyšetrovanie pokračuje.


So zosnulými sa rozlúčia v Žiari nad Hronom

So zosnulým 43-ročným Patrikom a 41-ročný Petrom sa v stredu a vo štvrtok rozlúčia v Dome smútku v meste Žiar nad Hronom. Na sociálnej sieti vyjadrili pozostalým rodinám úprimnú sústrasť desiatky ľudí. 

„Chalani, odpočívajte v pokoji, zostanete navždy v našich spomienkach,“ napísal Jaroslav. „Úprimnú sústrasť rodinám a pozostalým. Stále tomu nemôžem uveriť,“ reagoval Patrik. Monika uviedla, že obaja navždy ostanú v jej srdci. Jedna z komentujúcich označila ich smrť za strašnú tragédiu a taktiež vyjadrila úprimnú sústrasť. 

„Zo srdca úprimnú sústrasť celej rodinke. Peťko, patril si k najlepším ozajstným kamošom, ktorých má človek v živote málo. Navždy ostaneš v mojom srdci a nikdy na teba nezabudnem! Bol si mi ako brat. Budeš mi chýbať,“ opísal Lukáš. „Zbohom kamaráti navždy,“ dodal Mário.

Zdroj: Facebook/Starý Dvor ZH

Minútky zo Slovenska