Obľúbené podujatie v Žiari nad Hronom spôsobí obmedzenie. Kam vás v sobotu nepustia?


Foto: Obľúbené podujatie v Žiari nad Hronom spôsobí obmedzenie. Kam vás v sobotu nepustia? Foto: Facebook/Mesto Žiar nad Hronom

Aj tento rok si mesto Žiar nad Hronom pripravilo pre všetkých milovníkov kvalitného vína obľúbené podujatie s názvom Víno v parku. Akcia pod holým nebom sa bude konať v sobotu 18. mája v mestskom Parku Štefana Moysesa v Žiari nad Hronom.

Ako už býva tradíciou, aj tento rok budú vinári prezentovať svoje vína, ktoré budú môcť návštevníci ochutnávať a v prípade záujmu si aj zakúpiť. K vínu bude pripravené aj občerstvenie.


Atmosféru dotvorí hudba, ktorá bude sprevádzať celým podujatím a tešiť sa môžete na aj na bohatý sprievodný program. Akciou bude sprevádzať moderátor Marián Vojtko. Vstupné na podujatie je 7 eur, deti a mládež do 15 rokov majú vstup zdarma.

Pozor na obmedzenia

Mesto zároveň na sociálnych sieťach upozorňuje na sobotňajšie obmedzenie. „V súvislosti s ohlásenou akciou Víno v parku bude Park Štefana Moysesa v sobotu 18.5 uzavretý v čase od 10:00 do 22:00. Za porozumenie ďakujeme,“ informuje mesto.

Prečítajte si viac: